Michał Jędrzejczak prokurator

Michał Jędrzejczak prokurator

Prokuratura rejonowa w Nowej Soli doczekała się kolejnego awansu. Dotychczasowy asesor Michał Jędrzejczak otrzymał nominację na stanowisko prokuratora.

Czuję, że jest dobry moment na zmiany i jestem gotowy na podjęcie nowych wyzwań.

Jestem zadowolony z tego, że moje zaangażowanie oraz ciężka praca w nowosolskiej prokuraturze zostały docenione. Czuję, że jest dobry moment na zmiany i jestem gotowy na podjęcie nowych wyzwań. Obecnie znajduję się na etapie finalizacji obowiązków asesorskich, ale w najbliższym czasie ruszam z nowymi zadaniami, które wiążą się z moim nowym stanowiskiem. Chciałbym podziękować wszystkim osobom wspierającym mnie w realizacji moich dotychczasowych celów. Bez nich z pewnością nie doszedłbym się tak wysoko. Zawód prokuratora wiąże się z ogromną odpowiedzialnością ale wierzę, że mimo młodego wieku, sprostam tak wysoko postawionej poprzeczce.

Co wiemy o nowym prokuratorze?

Michał Jędrzejczak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aplikację kończył pod patronatem wybitnego krakowskiego adwokata – Jarosława Woźniaka, z którym współpracował jeszcze na stanowisku asesora. Nowy prokurator optymistycznie patrzy w przyszłość – jego ambicje oraz wiedza dobrze rokują i dają możliwości kolejnych awansów. Uroczysta nominacja z rąk prokuratora generalnego  Zbigniewa Ziobro odbyła się 12 listopada w Warszawie. W tym wydarzeniu uczestniczyła rodzina Michała Jędrzejczaka oraz koledzy z prokuratury w Nowym Sączu.